Powstanie katalog ofert inwestycyjnych
28-12-2016

Wojciech Rychlik, Starosta Zduńskowolski oraz Marcin Łabędzki, Wicestarosta Zduńskowolski, jako przedstawiciele jednego z dziewięciu uczestniczących w przedsięwzięciu samorządów, podpisali porozumienie w sprawie współfinansowania opracowania katalogu ofert inwestycyjnych w ramach projektu utworzenia wspólnej bazy terenów inwestycyjnych.

Porozumienie jest następstwem podpisanego w 2015 roku listu intencyjnego na rzecz utworzenia wspólnej bazy terenów inwestycyjnych oraz rezultatem stworzenia wspólnej bazy.

Efektem podpisanego porozumienia będzie wydanie katalogu prezentującego krótką charakterystykę gmin lub powiatu oraz opis terenów inwestycyjnych wraz ze zdjęciami i mapkami terenu. Katalog będzie przetłumaczony na język angielski. Wydawnictwo ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Stronami porozumienia są Miasto Zduńska Wola - Partner Inicjator, Powiat Zduńskowolski, Gmina Zduńska Wola, Gmina Zapolice, Gmina Sędziejowice, Gmina Złoczew, Gmina Sieradz, Gmina Łask i Gmina Brzeźnio.