naglowek.jpg
 
Aktualności
„Aktywna Dolina Rzeki Warty." Konkurs na logo rozstrzygnięty
02-03-2017

W imieniu realizatorów projektu pn.: „Aktywna Dolina Rzeki Warty”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Powiat Zduńskowolski informuje, iż w wyniku przeprowadzonego konkursu na opracowanie znaku graficznego (logo) projektu pn.: „Aktywna Dolina Rzeki Warty” Komisja Konkursowa powołana Zarządzeniem Starosty Zduńskowolskiego z dnia 08.02.2017 r. wyłoniła zwycięzcę. Najlepszy projekt został przygotowany przez pana Zbigniewa Pelona z Opola. Drugie miejce zajął pan Mirosław Wiśniewski z Gdańska za projekt nr 2. Miejsce trzecie zajął pan Piotr Felszyński z Krakowa. W konkursie zostało złożonych 26 prac. Organizator konkursu dziękuje wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie.

 

Kolorystyka i symbolika, nawiązująca do oznaczania szlaków, które powstaną w ramach realizacji projektu pn.: „Aktywna Dolina Rzeki Warty” - to główne aspekty zwycięskiego logotypu w konkursie na opracowanie znaku graficznego projektu pn.: „Aktywna Dolina Rzeki Warty." Jego autorem jest Zbigniew Pelon z Opola.

 

Szlak turystyczny pieszo – rowerowy utworzony w ramach projektu „Aktywna Dolina Rzeki Warty” nawiązuje do Planu Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Aktywna Dolina Rzeki Warty i obejmuje odcinki tematyczne:

- Przyłbice i rogatywki – szlak patriotyczny,

- 3 Kultury/3 Religie – szlak kulturowo-historyczny,

- Sportowi w naturze – szlak sportowy.

 

Zastosowana symbolika nawiązuje zarówno do wymienionych odcinków tematycznych, jak i partnerstwa, stworzonego do realizacji projektu przez Powiat Zduńskowolski, Gminę Zduńska Wola i Gminę Zapolice - trzy fale. Kolory fal - niebieski, czerwony i zielony nawiązują natomiast do głównych kolorów herbów jednostek uczestniczących w partnerstwie.

Logo będzie miało zastosowanie m.in. na elementach oznakowania szlaku turystycznego (znaki i tablice informacyjne, tablice kierunkowe), na ulotkach, billboardach, gadżetach promocyjnych oraz w aplikacji mobilnej. Poniżej przedstawiono przykładowe wykorzystanie znaku.

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA LOGOTYPU:

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg