naglowek.jpg
 
Aktualności
Zwycięstwa drużyn tenisa stołowego IKS "START"
14-03-2017

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli odbyły się mecze drużyn II- i IV-ligowych tenisa stołowego IKS "START". Obie drużyny odniosły zwycięstwa.

 

Drużyna IV-ligowa rozgrywała swój pojedynek od godziny 13.00. Poniżej protokół z meczu.

Kolejka 14

IKS Start II Zduńska Wola - STS ZS Nr 1 Pong Wieluń 7 : 3

sędzia: Michał Uzarczyk

Stół 1

[A] Sarzała Mateusz - [X] Pychyński Sławomir 3 - 1 11-8 9-11 11-5 11-9

[B] Gutkowski Piotr - [Y] Polak Hubert 3 - 0 11-6 11-7 11-9

Sarzała Mateusz

Ciszewski Arkadiusz - Pychyński Sławomir

Polak Hubert 3 - 1 11-7 11-6 7-11 11-3

[A] Sarzała Mateusz - [Y] Polak Hubert 3 - 2 6-11 6-11 11-8 14-12 11-6

[B] Gutkowski Piotr - [X] Pychyński Sławomir 1 - 3 9-11 7-11 13-11 5-11

 

Stół 2

[C] Ciszewski Arkadiusz - [W] Kostrzewa Kacper 3 - 0 11-5 11-3 11-7

[D] Kozłowicz Tomasz - [Z] Józala Waldemar 0 - 3 7-11 9-11 7-11

Kozłowicz Tomasz

Grzelak Mateusz - Kostrzewa Kacper

Józala Waldemar 3 - 1 13-11 8-11 11-4 11-7

[C] Grzelak Mateusz - [Z] Józala Waldemar 1 - 3 11-8 9-11 9-11 9-11

[D] Kozłowicz Tomasz - [W] Kostrzewa Kacper 3 - 0 11-5 11-7 11-3

 

Drużyna II-ligowa rozpoczęła swój pojedynek o godzinie 16.00. Zdecydowanie wygrała ze swoim przeciwnikiem i już po sobotnim meczu zapewniła sobie uczestnictwo w rozgrywkach barażowych o I ligę.

 

Poniżej protokół z meczu.

Kolejka 14

IKS "Start" Zduńska Wola - KS Energetyk AMŁ Dzianiny Łódź 8 : 2

sędzia: Dariusz Gajda, Ewa Gajda

 

Stół 1

[A] Wisniewski Tomasz - [X] Antczak Damian 3 - 0 11-6 11-4 11-5

[B] Gierak Przemysław - [Y] Walaszczyk Rafał 3 - 2 9-11 11-7 11-8 6-11 11-6

Wisniewski Tomasz

Kaczmarek Andrzej - Antczak Damian

Walaszczyk Rafał 3 - 0 12-10 11-2 13-11

[A] Wisniewski Tomasz - [Y] Walaszczyk Rafał 3 - 0 11-6 11-8 11-8

[B] Gierak Przemysław - [X] Antczak Damian 3 - 0 11-8 11-3 11-2

 

Stół 2

[C] Kaczmarek Andrzej - [W] Łuczak Przemysław 3 - 0 11-6 11-2 11-4

[D] Pabich Piotr - [Z] Radwański Robert 3 - 1 11-5 11-13 11-8 11-8

Pabich Piotr

Gierak Przemysław - Łuczak Przemysław

Radwański Robert 1 - 3 12-10 8-11 7-11 9-11

[C] Kaczmarek Andrzej - [Z] Radwański Robert 3 - 0 11-4 11-7 11-3

[D] Pabich Piotr - [W] Łuczak Przemysław 2 - 3 11-6 11-9 7-11 9-11 9-11

 

W niedzielę drużyna IV-ligowa rozegrała mecz wyjazdowy z KS Energetyk II Łódź zwyciężając 7:3 i tym meczem zapewnili już sobie w przedostatniej kolejce ligowej awans do III ligi sezonu 2017/2018 z I miejsca.

Drużyna II ligowa w meczu wyjazdowym z UKS Fungis Maków odniosła po raz pierwszy porażkę przegrywając wynikiem 4:6.

Ważnym powodem takiego wyniku była nieobecność jednego z naszych dwóch najlepszych zawodników Przemysława Gieraka z powodu ważnego wydarzenia rodzinnego.

Porażka ta nie ma żadnego wpływu na zajmowane I miejsce w II lidze.

 

Najbliższe wydarzenia sportowe:

25 marca - wojewódzki finał Pucharu Polski - mecz wyjazdowy z drużyną z Rawy Mazowieckiej.

25 marca - ostatnia kolejka drużynowych rozgrywek ligowych Łódzkiego Okręgowego Związku tenisa Stołowego IV ligi z MLUKS II Brzeziny na wyjeździe,

26 marca - ostatnia kolejka dla II ligowej drużyny gościć będziemy u siebie MLUKS Dwójka z Rawy Mazowieckiej. Początek meczu o godz.12.00.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
NOTATNIK POWIATOWY 2015 ost.pdf.01.jpg
Baner na strone kalendarz imprez.jpg
animator sportu.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
bez tytułu.JPG
baner_right3.png
Reklama na strone.jpg
zajawka WS.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
logo term.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo wystawa2.JPG
ajax,download,6.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg