naglowek.jpg
 
Aktualności
Pracowity weekend drużyn Integracyjnego Klubu Sportowego "Start"
27-03-2017

Miniony weekend okazał się pracowity dla drużyn Integracyjnego Klubu Sportowego  "Start" w Zduńskiej Woli.

 

Drużyna II-ligowa rozegrała na wyjeździe 25 marca finałowy mecz w ramach Wojewódzkich Eliminacji Pucharu Polski w tenisie stołowym i zwyciężyła w trudnym pojedynku z drużyną MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka wynikiem 4 : 3.

Zwycięstwo to daje awans do turnieju półfinałowego Drużynowego Pucharu Polski, który odbędzie się zgodnie z kalendarzem Polskiego Związku Tenisa Stołowego 7 maja br.

Drużyna IV-ligowa rozegrała w sobotę 25 marca na wyjeździe ostatni pojedynek w II rundzie z MLUKS II Brzeziny - wiceliderem IV ligi. Co prawda przegrała wynikiem 4:6, lecz nie miało to wpływu na bardzo mocne 1. miejsce wywalczone zwycięstwami i jednym remisem. Nad wiceliderem ma 3 punkty przewagi.

W niedzielę drużyna II-ligowa gościła u siebie na ostatnim meczu tej fazy rozgrywek drużynę MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka - wicelidera II ligi. Ten mecz był przypieczętowaniem naszego sukcesu w postaci ugruntowania 1 miejsca i zakończył się pięknym zwycięstwem 7:3. W ten sposób przewaga nad drugą drużyną zwiększyła się do 6 punktów.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg