"Znam swoje prawa”. Zajęcia edukacyjne Hufca 5-15
05-04-2017
Załączniki:

Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli rozpoczął realizację czwartej edycji programu autorskiego „Znam swoje prawa”. Młodzież wzięła udział w zajęciach edukacyjnych i zwiedziła Komendę Powiatową Policji w Zduńskiej Woli.

Zajęcia zrealizowano pod hasłem: „Mam prawo do wolności od przemocy fizycznej i psychicznej”, ich celem było wykształcenie w młodzieży umiejętności „bezpiecznych zachowań” oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach zagrożenia. Wprowadzenie do tematyki zajęć dokonali Komendant Hufca Pracy Romuald Krystyniak oraz starszy aspirant Krystian Wójcik.

Szczegółowa informacja w załączeniu.

Wprowadzenie do tematyki zajęć przez Komendanta Hufca Pracy Romualda Krystyniaka oraz starszego aspiranta Krystiana Wójcika

Zapoznanie młodzieży z pojęciem korupcji przez aspiranta sztabowego Roberta Latusa

Uczestnicy zajęć „Mam prawo do wolności od przemocy fizycznej i  psychicznej”