Oddział urologiczny oficjalnie otwarty
12-04-2017

Dziś oficjalnie otwarto - przyjmujący już pacjentów - oddział urologiczny w zduńskowolskim szpitalu.

Jest to oddział prywatny świadczący bezpłatne dla pacjentów usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia według zawartego kontraktu.

Mieszkańcy Powiatu Zduńskowolskiego pozyskali dzięki temu dogodne warunki korzystania z możliwości leczenia w specjalistycznym oddziale. Jest to kolejny, obok funkcjonujących już w Zduńskowolskim Szpitalu Powiatowym oddziałów - wewnętrznego, chirurgicznego, dziecięcego oraz położniczo-ginekologicznego.

Nowocześnie wyposażony oddział wynajmuje pomieszczenia od zduńskowolskiego szpitala. Dysponuje 22 łóżkami. Prowadzony jest przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Lekarze Urolodzy - Marek Rożniecki i Partnerzy”. Znajduje się na parterze głównego budynku, tam, gdzie wcześniej znajdowała się część oddziału wewnętrznego.

Po nowo otwartym oddziale urologicznym oprowadzał jego ordynator - dr n. med. Marek Rożniecki.