naglowek.jpg
 
Aktualności
IKS "START". Spotkania barażowe
08-05-2017

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej odbył się pierwszy mecz z cyklu spotkań barażowych o wejście do I ligi Strefy Południowej Polski.

 

II-ligowa drużyna IKS "START" jako zwycięzca w województwie łódzkim zmierzyła się ze zwycięzcą województwa świętokrzyskiego - drużyną PKS POLONIA BIAŁOGON Kielce, pokonując zdecydowanie przeciwników 9:1.

 

W następną sobotę, 13 maja 2017 r. o godz. 12.00 odbędzie się mecz rewanżowy na wyjeździe w Kielcach. Aby przejść do następnego etapu rozgrywek barażowych należy być lepszym w dwumeczu.

 

Drużyna zwycięska będzie grała z KS "Gorce" Nowy Targ - zwycięzcą województw małopolskiego i podkarpackiego.

 

7 maja 2017 r. w Oleśnie k. Tarnowa odbyły się Półfinały Pucharu Polski III Strefy, w których brały udział II-ligowe drużyny IKS "START" i PKS POLONIA BIAŁOGON Kielce oraz I-ligowe drużyny: UKS "VILLA VERDE" Olesno i GMKS "STRZELEC-PEGAZ" Frysztak. Mecze rozgrywane były systemem pucharowym do 4 wygranych punktów.

 

Nasza drużyna wylosowała na pierwszy pojedynek drużynę UKS "VILLA VERDE" z Olesna i uległa jej 4:1. Punkt dla naszej drużyny zdobył debel Wiśniewski Tomasz i Kaczmarek Andrzej, cenny z uwagi na fakt, że jednym z przeciwników był zawodnik zajmujący 1. miejsce w indywidualnym rankingu I-ligi strefy południowej Polski - Radek Markvicka (Czech).

 

W drugim meczu IKS START spotkał się z przegraną drużyną z drugiej pary, czyli PKS POLONIA BIAŁOGON z Kielc. Na rozgrywki Pucharu Polski drużyna z Kielc przyjechała we wzmocnionym składzie, mimo to ulegli ponownie naszej drużynie, która wygrała 4:0 zdobywając tym samym III miejsce w Drużynowym Półfinale Pucharu Polski III Strefy.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg