"Droga... Wieś Boczki" Promocja książki
11-05-2017

Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zapraszają na promocję książki "Droga... Wieś Boczki, historia i teraźniejszość " autorstwa Dariusza Jędrasiaka oraz spotkanie z autorem.

Dariusz Jędrasiak, zawodowo nauczyciel biologii i przedmiotów przyrodniczych w II Liceum Ogólnokształcącym im. Gabriela Narutowicza w Łodzi, od 2007 roku wicedyrektor tej szkoły. Animator wielu akcji, autor i realizator szeregu projektów z zakresu edukacji ekologicznej i prospołecznej.

Laureat wielu odznaczeń, nagród i wyróżnień. Związany z miejscowością Boczki od urodzenia do chwili obecnej. Publikacja zawiera informacje prasowe, naukowe dotyczące historii, w tym losów miejscowości Boczki, znajdującej się w gminie Szadek, w powiecie zduńskowolskim.

Spotkanie odbędzie się 17 maja 2017 r. o godz. 18.00 w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Szaniawskiego w Zduńskiej Woli, ul. Łaska 12.