„Pakiet dla Malucha: kaszka i pielucha”. Przyłącz się do zbiórki !
15-03-2017

Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce żywności i akcesoriów niemowlęcych z przeznaczeniem na rzecz Domu Samotnej Matki im. S. Leszczyńskiej w Łodzi.

Do akcji realizowanej pod hasłem: „Pakiet dla Malucha: kaszka i pielucha” przez Stowarzyszenie dla Życia i Rodziny w Zduńskiej Woli, włącza się również Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli.

W dniach  20 - 24 marca żywność dla dzieci oraz akcesoria przydatne w codziennym życiu najmłodszych można przynosić do Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli, ul. Królewska 10, pokój nr 1 w godzinach 7.30 - 15.30.

Zbiórka realizowana jest w ramach Tygodnia dla Życia, organizowanego przez Stowarzyszenie dla Życia i Rodziny w Zduńskiej Woli.