Notatnik Powiatowy. Nowe wydanie
30-06-2017

Budowa łącznika drogowego w Karsznicach, nowego ronda przy zbiegu ulic Piwnej, Paprockiej i Dolnej, przebudowa ulicy Kilińskiego - na te tematy piszemy w najnowszym wydaniu Notatnika Powiatowego, pisma samorządowego Powiatu Zduńskowolskiego.

Publikujemy wywiad z Wojciechem Rychlikiem, Starostą Zduńskowolskim, za którym znaczna część kadencji podsumowana niedawno udzieleniem przez radnych absolutorium kwitującym kolejny rok działalności, stanowiący jednocześnie zamknięcie połowy kadencji i przy tej okazji rozmawiamy na temat dotychczasowych dokonań i planów na najbliższe miesiące. Piszemy również, m.in. o dofinansowaniach na rozbudowę szkół, kolejnej odsłonie akcji „Młodzież i I pomoc”, obchodach Dnia Strażaka w Szadku, biegach ulicznych, dniach otwartych funduszy europejskich.

Przeczytamy także o poświęconym Powiatowi Zduńskowolskiemu wydaniu kwartalnika „Na sieradzkich szlakach” oraz wielu innych wydarzeniach.

Wersja tradycyjna (papierowa) dostępna jest bezpłatnie do wyczerpania nakładu, między innymi, w budynkach Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli (ul. Złotnickiego, ul. Królewska, ul. Żeromskiego), Urzędzie Gminy Zduńska Wola, Urzędzie Miasta i Gminy i Szadek, Urzędzie Gminy Zapolice, domach kultury "Lokator", "Na Pięterku" oraz karsznickim MDK, Muzeum Historii Miasta, Ratuszu, PTTK, bibliotece, szkołach średnich.

Elektroniczna wersja Notatnika Powiatowego w załączeniu.