Notatnik Powiatowy. Zapraszamy do lektury
21-12-2017

Na temat niedawno zakończonych i będących w trakcie realizacji inwestycji piszemy w najnowszym wydaniu Notatnika Powiatowego, pisma samorządowego Powiatu Zduńskowolskiego.

Przeczytacie między innymi o nowym kompleksie sportowym przy "Elektroniku", opisujemy co nowego pojawi się w powiecie w ramach projektu "Dolina Warty", jakie działania toczą się w ramach projektu "Przedsiębiorczy Powiat". Znajdziecie też informacj na temat nowych inwestycji na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego oraz rozbudowy szkół. Piszemy również o inwestycjach drogowych.

Wersja tradycyjna (papierowa) trafia bezpośrednio do skrzynek pocztowych mieszkańców, dostępna jest także bezpłatnie do wyczerpania nakładu, między innymi, w budynkach Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli (ul. Złotnickiego, ul. Królewska, ul. Żeromskiego), Urzędzie Gminy Zduńska Wola, Urzędzie Miasta i Gminy i Szadek, Urzędzie Gminy Zapolice, domach kultury "Lokator", "Na Pięterku" oraz karsznickim MDK, Muzeum Historii Miasta, Ratuszu, PTTK, bibliotece, szkołach średnich.

Elektroniczna wersja Notatnika Powiatowego w załączeniu.

co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg