Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa. Zapraszamy!
17-08-2018

Zapraszamy do udziału w XIX Regionalnej Wystawie Rolno-Przemysłowej - 19 sierpnia od godz. 10.30 na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Dolnej 41. Udział w wystawie zapowiada kilkudziesięciu przedsiębiorców z branży rolniczej, włókienniczej, przemysłowej i usługowej. Jednocześnie z wystawą prowadzone będą pokazy w strefie mody i fitnessu. Zapraszamy też na koncert Joanny Aleksandrowicz. Dzień zakończą iluminacje laserowe.

W programie znajdzie się m.in. konkurs na najładniejsze stoisko wystawiennicze. W części rekreacyjnej zapraszamy na pokazy fitness, między innymi z udziałem Miss Polonii 2017 Agaty Biernat. Pokazy tańca przygotuje Studio Tańca Arabesque.

Będzie też pokaz kulinarny w wykonaniu  Marcina Bożka i uczestnika telewizyjnego Mastrechefa - Grzegorza Bienia.

W części muzycznej wystawy wystąpi Joanna Aleksandrowicz, aktorka i wokalistka urodzona w Zduńskiej Woli. Współpracowała z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Novą Sceną w Bydgoszczy oraz Teatrem V6 w Łodzi. Aktorka ma na swoim koncie udział w polskich filmach i serialach, a także teatrze telewizji. Początek koncertu o godz. 19.00.

Główną atrakcją wieczoru będzie pokaz mody, na który zapraszamy o godz. 20.00. Całodzienne wydarzenie zakończy pokaz iluminacji laserowych.

Wśród wydarzeń towarzyszących – atrakcje dla najmłodszych, gastronomia. W tym dniu pełnym rozrywki będzie też można pomóc potrzebującym - na miejscu będzie mobilny punkt poboru krwi (godz. 11.00 - 14.00). Zachęcamy do skorzystania!

Honorowy patronat nad XIX Regionalną Wystawą Rolno-Przemysłową sprawuje Wojewoda Łódzki www.lodzkie.eu oraz Marszałek Województwa Łódzkiego www.promujelodzkie.pl

Patronat medialny: Nasze Radio, 8 TVR, ZW Media, Telewizja Centrum, Dziennik Łódzki, Nasz Tygodnik, portale: ezdunska.pl, nasze.fm, naszemiasto.pl.

Współorganizatorem wystawy jest Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, a partnerem regionalnym Województwo Łódzkie.

Joanna Aleksandrowicz

Agata Biernat