Drodzy Sołtysi
11-03-2019

W imieniu własnym i Zarządu Powiatu Zduńskowolskiego mam przyjemność złożyć najlepsze życzenia z okazji Dnia Sołtysa.

Piastowanie stanowiska sołtysa to otwartość na radości, ale i problemy lokalnej społeczności. Pełnienie roli gospodarza wsi to zajęcie wymagające ogromnego zaangażowania, codzienna praca blisko ludzkich problemów i trosk, za co przekazuje słowa pełnego szacunku uznania.

Życzę wszystkim Sołtysom z terenu powiatu zduńskowolskiego wytrwałości w konsekwentnym realizowaniu planów, satysfakcji  z podejmowanych wyzwań, wielu kreatywnych pomysłów oraz szczęścia w życiu osobistym.

Hanna Iwaniuk

Starosta Zduńskowolski