Piękny jubileusz mieszkanki DPS-u w Zduńskiej Woli!
09-03-2012

Pani Stanisława urodziła się sto lat temu - 9 marca 1912 roku w Sędziejowicach, obecnie mieszkanka Domu Pomocy Społecznej w Zduńskiej Woli.

Starosta Zduńskowolski Wojciech Rychlik osobiście udał się na szykowną uroczystość do szacownej Jubilatki i złożyły jej pełne serdeczności życzenia - przede wszystkim zdrowia, szczęścia i kolejnych stu lat życia. Wręczyły kwiaty, dyplom oraz drobny upominek. Jubilatka dostała także list gratulacyjny od premiera Donalda Tuska.

W spotkaniu udział wzięli również inni przedstawiciele władz samorządowych Prezydent Miasta Pan Piotr Niedźwiecki, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Józef Matusiak, Przedstawiciele ZUS-u w Zduńskiej Woli oraz najbliższa rodzina Jubilatki.

Bez tytułu.png
polair.jpg