Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego
22-09-2017

W terminie 27 - 28 września 2017 roku Urząd Miasta Łodzi we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego, Powiatowymi Urzędami Pracy i Międzynarodowymi Targami Łódzkimi organizują II edycję Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego. Pierwsza edycja imprezy, która odbyła się w listopadzie ubiegłego roku spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno pracodawców jak i mieszkańców Łodzi i regionu. W Targach uczestniczyło 62 wystawców oraz 8000 zwiedzających.

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek pracy oraz rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników w danej branży. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie mieszkańcom regionu kompleksowej oferty pracy dostępnej na lokalnym rynku, możliwości dokształcania oraz zmiany kompetencji zawodowych.

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego skierowane są do osób bezrobotnych, jak również do czynnych zawodowo Łodzian, którzy chcą zmienić pracę, podnieść lub przeprofilować swoje kwalifikacje. Jest to wydarzenie rekrutacyjne, które pozwoli zapoznać się z dostępnymi na łódzkim rynku ofertami pracy oraz umożliwi bezpośredni kontakt

z pracodawcami, którzy na miejscu przedstawią warunki zatrudnienia.

Do udziału w targach, w charakterze wystawców, zapraszamy pracodawców z Łodzi i województwa łódzkiego poszukujących pracowników, a także agencje pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego oraz firmy i instytucje szkoleniowe.

www.lodzkietargipracy.pl