Jak pozyskać środki i nawiązać współpracę z samorządem? Szkolenie
03-10-2017
Załączniki:

Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO) zaprasza na bezpłatne szkolenie "REALIZACJA ZADAŃ PUBLICZNYCH – JAK POZYSKAĆ ŚRODKI I NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ Z SAMORZĄDEM?”

Szkolenie odbędzie się w ZDUŃSKOWOLSKIM INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, UL. SZADKOWSKA 6C

6 PAŹDZIERNIKA 2017 R.

Czas trwania: 9.00 - 17.00

Termin przyjmowania zgłoszeń: 9 października br.

CEL SZKOLENIA:

Wzmocnienie wiedzy i umiejętności podmiotów ekonomii społecznej w zakresie przygotowywania ofert w zakresie realizacji zadań publicznych na zlecenie jednostek samorządu terytorialnego w ramach pożytku publicznego.

KTO SIĘ MOŻE ZGŁOSIĆ?

Na szkolenie zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani założeniem podmiotu ekonomii społecznej (np. stowarzyszenia, fundacji, spółdzielni socjalnej), przedstawicieli już działających podmiotów - osoby zarządzające, pracowników księgowości czy wolontariuszy, a także pracowników samorządowych. Szkolenie skierowane jest do mieszkańców, organizacji i samorządów z powiatu zduńskowolskiego.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU?

Dzięki udziałowi w szkoleniu dowiesz się:

1/ w jaki sposób możesz współpracować z Twoim samorządem i jak zacząć

2/ zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat przygotowywania oferty na realizację zadań publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem części finansowej

3/ dzięki temu Twoja organizacja poszerzy możliwości pozyskiwania środków na realizację działań, lepiej zakorzeni się w społeczności lokalnej oraz nawiąże efektywną współpracę z samorządem.

CHCESZ SIĘ ZGŁOSIĆ - MASZ AŻ 4 MOŻLIWOŚCI :)

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i podpisany (zeskanowany/sfotografowany) prześlij na adres e-mail:

justyna.matusiak@inspro.org.pl najpóźniej w dniu, do którego przyjmowane są zgłoszenia na dany termin szkolenia.

2. Formularz zgłoszeniowy wyślij pocztą (liczy się data wpływu) na adres:

Instytut Spraw Obywatelskich (INSPRO)

ul.Pomorska 40, 91-408 Łódź

3. Prześlij formularz faxem na numer: 42 630 17 49

4. Przynieś formularz do biura INSPRO w Łodzi przy ul. Pomorskiej 40

W przypadku dużej ilości zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo do zaproszenie max. 2 osób z jednej organizacji.

W załączniku znajdziecie Państwo formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy program szkolenia.