naglowek.jpg
 
Aktualności
Zapraszamy do czytania e-booków
06-10-2017

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego zaprasza do czytania e-booków.

 

Dostrzegając zainteresowanie czytelników książką elektroniczną biblioteka kolejny raz podpisała porozumienie o współfinansowaniu i współużytkowaniu dostępu do publikacji elektronicznych w serwisie IBUK LIBRA w ramach współpracy Bibliotek Publicznych Województwa Łódzkiego – Użytkowników Serwisu IBUK LIBRA.

 

Od 1 października 2017 r. do 30 września 2018 r. mieszkańcy Zduńskiej Woli i powiatu zduńskowolskiego mogą bezpłatnie korzystać z 1700 elektronicznych publikacji oferowanych przez Wydawnictwo Naukowe PWN SA. Użytkownicy w cyfrowej czytelni znajdą m.in.: podręczniki akademickie, książki naukowe z różnych dziedzin wiedzy oraz chętnie czytaną beletrystykę. Po raz pierwszy będzie można korzystać z Słownika PWN - Oxford, który zawiera dużą liczbę zwrotów i wyrażeń specjalistycznych, to największy słownik polsko – angielski i angielsko – polski nagrodzony Europejskim Medalem Business Centre Club. Z wirtualnej czytelni można korzystać z dowolnego miejsca poprzez urządzenia mobilne np. laptop, smartfon, tablet.

 

Biblioteka s e r d e c z n i e   z a p r a s z a   do skorzystania z oferty i odbierania indywidualnych PIN KODÓW. Jedynym warunkiem korzystania z e-booków jest dostęp do Internetu i posiadanie aktualnej karty bibliotecznej książnicy.

 

Czytanie w IBUK LIBRA umożliwia dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu wejście do udostępnionych publikacji odbywa się przez przeglądarkę WWW, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji. Zalecamy używanie aktualnej wersji Google Chrome lub Safari. Uruchomienie programu wymaga włączonej obsługi Javascript oraz Cookies.

 

Zainteresowane osoby pracownicy biblioteki zapraszają po odbiór kodów do Wypożyczalni dla dorosłych i młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zduńskiej Woli ul. Łaska 12. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer tel. 43 823 30 62 i na stronie www.bibliotekazdwola.pl

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
Beznazwy-1.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg