Zapraszamy do czytania e-booków
06-10-2017

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego zaprasza do czytania e-booków.

Dostrzegając zainteresowanie czytelników książką elektroniczną biblioteka kolejny raz podpisała porozumienie o współfinansowaniu i współużytkowaniu dostępu do publikacji elektronicznych w serwisie IBUK LIBRA w ramach współpracy Bibliotek Publicznych Województwa Łódzkiego – Użytkowników Serwisu IBUK LIBRA.

Od 1 października 2017 r. do 30 września 2018 r. mieszkańcy Zduńskiej Woli i powiatu zduńskowolskiego mogą bezpłatnie korzystać z 1700 elektronicznych publikacji oferowanych przez Wydawnictwo Naukowe PWN SA. Użytkownicy w cyfrowej czytelni znajdą m.in.: podręczniki akademickie, książki naukowe z różnych dziedzin wiedzy oraz chętnie czytaną beletrystykę. Po raz pierwszy będzie można korzystać z Słownika PWN - Oxford, który zawiera dużą liczbę zwrotów i wyrażeń specjalistycznych, to największy słownik polsko – angielski i angielsko – polski nagrodzony Europejskim Medalem Business Centre Club. Z wirtualnej czytelni można korzystać z dowolnego miejsca poprzez urządzenia mobilne np. laptop, smartfon, tablet.

Biblioteka s e r d e c z n i e   z a p r a s z a   do skorzystania z oferty i odbierania indywidualnych PIN KODÓW. Jedynym warunkiem korzystania z e-booków jest dostęp do Internetu i posiadanie aktualnej karty bibliotecznej książnicy.

Zainteresowane osoby pracownicy biblioteki zapraszają po odbiór kodów do Wypożyczalni dla dorosłych i młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zduńskiej Woli ul. Łaska 12. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer tel. 43 823 30 62 i na stronie www.bibliotekazdwola.pl