Święto Niepodległości. Będą utrudnienia w ruchu
06-11-2017

W związku z organizacją przez Powiat Zduńskowolski obchodów Święta Niepodległości oraz Biegu Niepodległości w dniu 11 listopada nastąpią utrudnienia w ruchu:

- godz. 9.30 - 10.30 przy ulicach Kilińskiego, Łaskiej, Kościelnej - przemarsz uczestników obchodów,

- godz. 11.30 - 12.45 przy pl. Wolności, od strony ulicy Sieradzkiej, Juliusza, Łaskiej oraz Kościelnej, gdzie odbywać się będą uroczystości przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zduńskiej Woli oraz start Biegu Niepodległości.

W związku z powyższym wyłączona zostanie możliwość wjazdu na plac Wolności w Zduńskiej Woli, od strony ulic: Sieradzkiej, Juliusza, Łaskiej oraz Kościelnej.

Utrudnienia wystąpią również w czasie biegu (godz. 12.30 – 14.00) wzdłuż trasy: pl. Wolności na wysokości pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego - ul. Kościelna - ul. Widawska - droga do Zapolic - ul. Główna, aż do pierwszego skrzyżowania, skręt w prawo, w drogę prowadzącą do pomnika upamiętniającego odzyskanie niepodległości przy cmentarzu w Strońsku.