Zawody Klubu Karate Kyokushin
08-11-2017

Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin zorganizował Mistrzostwa Województwa Łódzkiego i Mistrzostwa Powiatu Zduńskowolskiego. Zawody zostały rozegrane w formule Kata z podziałem na dziewczęta i chłopców w kategoriach wiekowych.

W zawodach uczestniczyło 104 zawodników z województwa wielkopolskiego, wrocławskiego i łódzkiego.

Organizatorem zawodów był Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin przy współorganizacji ze strony Powiatu Zduńskowlskiego oraz Urzędu Miasta Zduńska Wola.

Z klubu wystartowało 23 zawodników, najmłodszy miał niecałe 5 lat i walkę stoczył bardzo dzielnie choć bez podium. Zawodnicy bardzo podnieśli swój poziom sportowy. 9 zawodników stanęło na podium, ogólnie zawody stały na wysokim poziomie sportowym.

Klasyfikacja zawodników:

1 miejsca zajęli: Ewa Pierzakowska, Zofia Kikowska i Mateusz Kazimierczak

2 miejsce zajął Bartosz Pełka

3 miejsca zajęli: Justyna Gabrysiak / Zapolice/, Amelia Kubiak, Zuzanna Felakowska, Igor Aniołkiewicz i Sławomir Grabicki

4 i 5 miejsca zajęli: Kinga Student. Rusek Mateusz, Paulina Buzuk i Lena Guć.

Zduńska Wola zajęła 2. miejsce drużynowo przed Turkiem.