Poznaj historię tego miejsca
01-12-2017

Dziś w godzinach od 11.00 do 15.00 w siedzibie Środowiskowego Domu Samopomocy w Zduńskiej Woli przy ulicy Dąbrowskiego trwa Dzień Otwarty pn. „Poznaj historię tego miejsca”.

Spotkanie jest połączone z wykładem i prezentacją multimedialną przygotowaną przez pana Tomasza Polkowskiego, dyrektora Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola. Przedstawił on w ciekawy sposób historię ponad 100-letniego budynku, a obecnego dziś Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Środowiskowego Domu Samopomocy.

Celem akcji jest promocja efektów rewitalizacji budynku, jak i pokazanie jego interesującej historii.

W programie przewidziano zwiedzanie obiektu oraz prezentację tegorocznego filmu dokumentalnego o historii Zduńskiej Woli. Film powstał w ramach projektu  „Muzeum to Ja”.

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/Powiat-Zdunskowolski

Beznazwy-1.jpg