strzałka do góry
10.12.2017 19:10:56 (Aktualizacja: 10.12.2017 19:19:49)

Pobiegli dla chorej Pauliny

Dziś na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego odbył się II Świąteczny Bieg Charytatywny dla Pauliny. Na linii startu odliczyło się ponad 200 zawodników.

(fot. nasze.fm)

Oprócz biegu głównego na dystansie 5 km odbył się też bieg dla dzieci oraz marsz nordic walking. Imprezę uświetniły także występy oraz licytacje, a najmłodsi mogli mile spędzić czas w specjalnie przygotowanej dla nich sali.

- Nie spodziewaliśmy się aż tylu zawodników. Jest nam bardzo miło. W tamtym roku zorganizowaliśmy bieg dla Oliwki, która miała siatkówczaka w oku. Dzisiaj wiemy, że po operacjach i badaniach jest wszystko OK. W tym roku podczas biegu zbieraliśmy pieniądze dla Pauliny, która jest uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli i choruje od urodzenia na rdzeniowy zanik mięśni. Cały dochód z imprezy chcemy przeznaczyć na zakup lub modernizację wózka dla niej - podkreśla Marzena Pilecka ze Stowarzyszenia Biegam Bo Lubię Zduńska Wola, które było głównym organizatorem imprezy.

WYNIKI:

Bieg na 5 km