Cóż to był za bal!
26-01-2018

Środowiskowy Dom Samopomocy w Zduńskiej Woli przy ul. Dąbrowskiego 15 zorganizował Pierwszy Karnawałowy Bal Maskowy.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Wojciech Rychlik, Starosta Zduńskowolski, Marcin Łabędzki, Wicestarosta Zduńskowolski, Magdalena Szymczak, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Wspierania Przedsiębiorczości Starostwa Powiatowego, Mariusz Kubiak, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli, Joanna Jarosławska, Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli oraz uczestnicy ŚDS-ów, mieszkańcy DPS-ów, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowych "BONEX" i zaprzyjaźnionych Środowiskowych Domów Samopomocy z Łasku i Sędziejowic.

Bal obfitował w huczną zabawę, mnóstwo zabaw i konkursów, sprzyjał integracji podopiecznych ośrodków. Zabawę zorganizowano w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Zduńskiej Woli.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg