naglowek.jpg
 
Aktualności
Hufiec Pracy 5-15. Ogólnopolski Konkurs OHP „Sprawny w zawodzie"
26-02-2018
Załączniki:

Siedmiu uczestników Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli z terenu powiatu  poddębickiego wzięło udział w eliminacjach do XV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu OHP „Sprawny w zawodzie – bezpieczny w pracy 2018”. Konkurs odbył się w sali konferencyjnej Zakładu „Logicar” w Poddębicach. Głównym celem konkursu było wykazanie się znajomością przepisów BHP, zagadnień z przepisów prawa pracy, a także propagowanie idei zmagań konkursowych jako działania dodającego młodzieży pewności i sprawności konkurencyjnej.

 

Komisja nadzorująca konkurs. Od lewej: Joanna Łuczak-Manager Zakładu Piekarniczo Cukierniczego „AsPal” w Poddębicach, Romuald Krystyniak- Komendant Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli, Małgorzata Stefańska - Główny Specjalista BHP w Zakładzie „Logicar” w Poddębicach

 

Wiktor, Dominik, Mateusz, Damian w trakcie rozwiązywania testu

Jury: Joanna Łuczak-Manager Zakładu Piekarniczo Cukierniczego „AsPal” w Poddębicach, Romuald Krystyniak- Komendant Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli, Małgorzata Stefańska- Główny Specjalista BHP w Zakładzie „Logicar” w Poddębicach z uczestnikami konkursu.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
Beznazwy-1.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
och środ. baner.jpg