Aktywna Dolina Rzeki Warty. Spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami
12-04-2018

Projekt techniczny budowy ciągu pieszo-rowerowego przedstawiono mieszkańcom Piasków.

W siedzibie miejscowej OSP odbyło się spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami dotyczące projektu Aktywna Dolina Rzeki Warty i budowy ścieżek rowerowych oraz przebudowy drogi w Piaskach.

Zaprezentowano projekt techniczny budowy ciągu pieszo-rowerowego od skrzyżowania w Porębach do drogi w kierunku Belenia i Strońska.

Podczas spotkania uczestnicy mogli zapoznać się z planami dotyczącymi wjazdów do posesji i obszarów, które objęte będą wywłaszczeniem. Mogli też wnosić ostatnie uwagi do projektów.

Budowa ścieżek w Piaskach to część szlaku turystycznego wiodącego od Wojsławic w gminie Zduńska Wola do Strońska w gminie Zapolice. W ramach projektu zbudowanych zostanie 13 km ciągów pieszo-rowerowych.

Przedsięwzięcie jest dofinansowane z Unii Europejskiej.

co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg