Hufiec Pracy 5-15. Targi edukacyjne w Łasku
16-04-2018

Jednostki organizacyjne OHP: Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli, Punkt Pośrednictwa Pracy w Zduńskiej Woli oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Łasku wzięły udział w VI Powiatowych Targach Edukacyjnych, które odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łasku.

Otwarcie VI Powiatowych Targów Edukacyjnych. Od lewej Dyrektor ZSP nr 1 w Łasku Halina Zawadzka-Dałek, Starosta Łaski Teresa Wesołowska, Przewodniczący Rady Powiatu Łaskiego Marek Aulak

Stoisko OHP. Od lewej: Izabela Łuczak MCK Łask, Sylwia Tęsiorowska PPP Zduńska  Wola, Romuald Krystyniak – Komendant Hufca Pracy w Zduńskiej Woli, Teresa Wesołowska – Starosta Powiatu Łaskiego, Przemysław Frąc – Aktywny Hufca Pracy, Joanna Siemińska – Wychowawca Hufca Pracy.

Młodzież przy stoisku OHP

co gdzie kiedy.jpg