Wiosenny Piknik - Fundusze Europejskie dla Ciebie
11-05-2018

Prezentacje umiejętności uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli, podopiecznych środowiskowych domów samopomocy, warsztatów terapii zajęciowej, stoiska z wyrobami artystycznymi i ofertami środowiskowych domów samopomocy, Zespołu Szkół Specjalnych, Powiatowego Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej OHP – wszystko to na „Wiosennym Pikniku - Fundusze Europejskie dla Ciebie" zorganizowanym dziś na terenie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Dąbrowskiego 15.

Piknik był okazją do przedstawienia prezentacji na temat inwestycji realizowanych z udziałem funduszy unijnych, które przedstawili pracownicy Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Wśród piknikowych atrakcji był grill, poczęstunek, fotobudka, wizażystka i konkursy z nagrodami i wspólna zabawa.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli dziś z nami !

Wydarzenie odbyło się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Piknik zorganizowali Powiat Zduńskowolski i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli.

Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg