naglowek.jpg
 
Aktualności
Wiosenny Piknik - Fundusze Europejskie dla Ciebie
11-05-2018

Prezentacje umiejętności uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Zduńskiej Woli, podopiecznych środowiskowych domów samopomocy, warsztatów terapii zajęciowej, stoiska z wyrobami artystycznymi i ofertami środowiskowych domów samopomocy, Zespołu Szkół Specjalnych, Powiatowego Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej OHP – wszystko to na „Wiosennym Pikniku - Fundusze Europejskie dla Ciebie" zorganizowanym dziś na terenie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Dąbrowskiego 15.

 

Piknik był okazją do przedstawienia prezentacji na temat inwestycji realizowanych z udziałem funduszy unijnych, które przedstawili pracownicy Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

 

Wśród piknikowych atrakcji był grill, poczęstunek, fotobudka, wizażystka i konkursy z nagrodami i wspólna zabawa.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy byli dziś z nami !

 

Wydarzenie odbyło się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Piknik zorganizowali Powiat Zduńskowolski i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli.

 

Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg