naglowek.jpg
 
Aktualności
Odjazdowy Bibliotekarz 2018
29-05-2018

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza na 6. edycję rajdu rowerowego „Odjazdowy Bibliotekarz 2018”, który odbędzie się 23 czerwca 2018 roku.

 

Współorganizatorami Rajdu są: Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli, Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu-Filia w Zduńskiej Woli, Sołectwo Biały Ług. Tegoroczny Rajd organizowany jest pod hasłem Szlakiem niepodległości.

 

Trasa przebiegać będzie przez Poręby, Beleń, Strońsko, Zapolice, Świerzyny, Holendry, Biały Ług. Uczestnicy rajdu zwiedzać będą m. in. bunkry z okresu II wojny światowej na terenie wsi Beleń, dziewiętnastowieczny park podworski w Strońsku, cmentarz ewangelicki w Holendrach, cmentarz wojenny z okresu I wojny światowej w Swędzieniejewicach. Zapraszamy do wzięcia udziału w Rajdzie wszystkich czytelników, miłośników książek oraz rowerów chcących przyjemnie i aktywnie spędzić czas.

 

Miejsce zbiórki – Ratusz, pl. Wolności 26, godz. 9.00. Rajd startuje 23 czerwca.

 

 

 

Regulamin Rajdu rowerowego i karta zgłoszenia dostępne pod adresem ww.biwbliotekazdwola.pl. Zgłoszenia można dokonać w MBP w Zduńskiej Woli lub przesłać e-mail na adres: rajdmbp@onet.pl

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg