Kolejny sukces kadetów z Wojsławic
05-06-2018

W dniu 29 maja 2018 r. w Łodzi odbył się Finał Wojewódzki Konkursu dla uczniów szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi pod patronatem Wojewody Łódzkiego. Organizatorami konkursu była Komenda Wojewódzka Policji i Kuratorium Oświaty w Łodzi.

Cel konkursu to popularyzowanie zasad poszanowania i przestrzegania przepisów prawa, promowanie służby w Policji i propagowanie zasady fair – play podczas kibicowania.

Po wygranych eliminacjach powiatowych do Finału przystąpiło 25 drużyn (przedstawiciele wszystkich powiatów i miasta Łodzi).

Finał obejmował test wiedzy, rozmowę kwalifikacyjną i test sprawności fizycznej.

W wyniku klasyfikacji ogólnej I miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach w składzie: Agata Andrzejczak, Paulina Twardowska, Patryk Miśkiewicz i Bartosz Winiarski.

W Finale konkursu prowadzona była również klasyfikacja indywidualna. Najlepszym zawodnikiem został Bartosz Winiarski.

Zwycięscy konkursu zdobyli puchar oraz nagrody rzeczowe.

Konkurs ma ogromne znaczenie dla kadetów przy doborze do służby w różnych formacjach mundurowych.

Jak widać nasze szkoły najlepiej kształcą i przygotowują kadetów /uczniów do dalszej drogi zawodowej.

Gratulujemy kadetom i nauczycielom!

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg