Za nami XIX Regionalnyo Konkursu Wiedzy Biblijnej
06-06-2018

29 maja 2018 r. odbył się finał XIX Regionalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Ośrodku Pamięci św. Maksymiliana Marii Kolbego w Zduńskiej Woli.

W tegorocznym konkursie biblijnym organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” wzięło udział 25 szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu zduńskowolskiego oraz sieradzkiego. W rywalizacji wzięło udział 61 uczestników wyłonionych z etapy szkolnego, który odbywał się w placówkach zakwalifikowanych do konkursu.

W tym roku zakres merytoryczny konkursu obejmował Ewangelię według św. Mateusza. Konkurs składał się z dwóch etapów: pisemnego i ustnego.

Fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli i Odział Okręgowy Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w Łodzi.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg