naglowek.jpg
 
Aktualności
Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli. „Młodzież dzieciom”.
06-07-2018

Uczestnicy Hufca Pracy biorący udział w programie „Trzeba tylko chcieć” przeprowadzili pod okiem Kadry zajęcia, zabawy, quizy i konkursy dla dzieci ze wsi Beleń.

 

Półkolonie zorganizowane przez Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zapolicach dały uczestnikom możliwość rozwijania swoich zainteresowań, nabycia umiejętności organizowania czasu wolnego sobie i innym. Zorganizowane zajęcia pozwoliły zdobyć życiowe doświadczenie, rozwinęły ciekawość, fantazję, a także chęć eksperymentowania. W trakcie trwania programu młodzież miała okazję również poszerzyć swoje wiadomości poprzez udział w zajęciach edukacyjnych przygotowanych przez Państwową Inspekcję Pracy i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Sieradzu, KRUS w Zduńskiej Woli, Państwową Powiatową Straż Pożarną i Komendę Powiatową Policji w Zduńskiej Woli, oraz Doradcę Zawodowego MCIZ w Zduńskiej Woli .

Mali uczestnicy stanic w Swędzieniejewicach i Beleniu aktywnie spędzili czas wolny biorąc udział w zajęciach sportowych, plastycznych, grach i zabawach integracyjnych oraz konkursach z nagrodami. Na zakończenie zajęć w Beleniu każdy uczestnik stanicy otrzymał od organizatorów pamiątkowy dyplom.

 

Tekst i zdjęcia: Joanna Siemińska

Zatwierdzenie regulaminu półkolonii, zabawy integracyjne, zajęcia edukacyjne

z KPP w Zduńskiej Woli

 

Zajęcia edukacyjne z KRUS, oraz tworzenie gry planszowej „Beleńczyk”

 

Zajęcia edukacyjne z Państwową Inspekcją Pracy w Sieradzu

Zabawy edukacyjne z Doradcą Zawodowym MCIZ, malowanie twarzy przez

pracowników GOKiS w Zapolicach

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg