ŚDS przy Dąbrowskiego. I zawody Gry w Goki
09-07-2018

W Środowiskowym Domu Samopomocy w Zduńskiej Woli przy ul. Dąbrowskiego 15 odbyły się "I zawody Gry w Goki".

W rywalizacji udział wzięły 4-osobowe drużyny z:
- Domu Pomocy Społecznej w Zduńskiej Woli,
- Środowiskowego Domu Samopomocy ul. Łaska 59 w Zduńskiej Woli,
- Środowiskowego Domu Samopomocy w Przatówku - Domu Pomocy Społecznej w Przatówku
- Drużyna Gospodarzy Zawodów z Środowiskowego Domu Samopomocy w Zduńskiej Woli ul. Dąbrowskiego 15.

I miejsce w zawodach zdobyła drużyna ze Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Łaskiej 59 w Zduńskiej Woli,

II miejsce zdobyła drużyna Gospodarzy Zawodów,

III miejsce zdobyła drużyna z Domu Pomocy Społecznej w Zduńskiej Woli.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i upominki rzeczowe. Zwycięskie drużyny dodatkowo nagrodzone zostały pucharami.

Zawodom przyglądali się zaproszeni goście - Marcin Łabędzki, Wicestarosta Zduńskowolski,
Magdalena Szymczak, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Wspierania Przedsiębiorczości Starostwa Powiatowego, Joanna Jarosławska, Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji, Mariusz Kubiak, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg