100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Pobierz aplikację
02-08-2018

Aplikacja z wydarzeniami organizowanymi na terenie powiatu zduńskowolskiego w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości jest już dostępna do pobrania.

Temat stworzenia aplikacji pojawił się na jednym ze spotkań komitetu ds. organizacji obchodów odzyskania niepodległości, powołanego przez Wojciecha Rychlika Starostę Zduńskowolskiego. Ideę podchwycili dyrekcja i uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli i aplikacja jest już gotowa do pobrania. Wykonali ją Jakub Niewiadomski i Mateusz Szewc.

Zachęcamy też do korzystania z przygotowanej, również przez uczniów tej szkoły, strony internetowej: www.pz.sam3.pl

Aplikacja do pobrania ze sklepiku Play – po wpisaniu klucza: ”powiat wydarzenia”.

Zachęcamy do korzystania i udziału w wydarzeniach.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg