XLVIII nadzwyczajna sesja V kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego
10-09-2018

Janusz Kochelski, Przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego zaprasza na obrady XLVIII nadzwyczajnej sesji V kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, którą zwołuje w dniu 12 września br. o godz. 15.00 (środa). Posiedzenie odbędzie się w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, ul. Dolna 41

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie XLVIII nadzwyczajnej sesji V kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego

i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Ustalenie porządku dziennego obrad.

3. Powołanie Komisji Uchwał.

4. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie ugody sądowej.

5. Podjęcie uchwały w sprawie ustanowienia partnerstwa i przyjęcia pomocy finansowej od Miasta Zduńska Wola przy realizacji zadania inwestycyjnego pn: „Przebudowa ciągu dróg powiatowych ul. Łaska – ul. Świerkowa – ul. Jodłowa – ul. Staszica – ul. Spółdzielcza w Zduńskiej Woli w zakresie ulicy Łaskiej i Świerkowej”.

6. Podjęcie uchwały zmieniającej UCHWAŁĘ NR XXXVIII/90/17 w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2018–2035.

7. Zakończenie XLVIII nadzwyczajnej sesji V kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg