23 września. Dożynki Powiatowo - Dekanalne
11-09-2018

Zapraszamy do udziału w Dożynkach Powiatowo-Dekanalnych, które odbędą się 23 września na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Zduńskiej Woli.

W programie między innymi uroczysta msza święta dziękczynna w Bazylice Mniejszej pw. WNMP, przemarsz korowodu dożynkowego, przedstawienie Starostów Dożynek i prezentacja wieńców dożynkowych.

Będą też występy zespołów: Pieśni i Tańca Zduńskowolanie, Stowarzyszenia "Strońska Czar", Zespołu Wokalnego Seniorów "Wrzos" oraz kabaret i pokaz artystyczny "Ladies Dance".

Koncert gwiazdy wieczoru - TOP ONE, poprzedzi występ zespołu "Lider Dance". Dożynki zakończy pokaz sztucznych ogni.

Organizatorami są Powiat Zduńskowolski przy współpracy z Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Bazyliki Mniejszej pw. WNMP w Zduńskiej Woli.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg