Sesja popularno-naukowa. „Wkład protestantów w budowanie niepodległości na ziemiach Polski centralnej”
13-09-2018

Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli, Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola i Parafia Ewangelicko-Augsburska w Zduńskiej Woli zapraszają serdecznie na sesję popularno-naukową „Wkład protestantów w budowanie niepodległości na ziemiach Polski centralnej”, organizowaną w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa „Niepodległa dla wszystkich” w dniach 15-16 września br.

Sobota 15.09.2018 r.

Kościół Ewangelicko-Augsburski w Zduńskiej Woli, Al. Kościuszki 5

godz. 9.00 – 10.00 – rejestracja uczestników

godz. 10.00 – uroczyste otwarcie sesji i słowo wstępne do uczestników i zebranych gości – ks. Cezary Jordan (proboszcz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Zduńskiej Woli)