„Aktywna Dolina Warty - Cross Półmaraton”. Zapraszamy!
26-09-2018

Zapraszamy do udziału w biegu „Aktywną Doliną Warty - Cross Półmaraton”, organizowanym wspólnie przez Powiat Zduńskowolski i Stowarzyszenie „Biegam bo lubię”.

Trasa będzie promować realizowany przez Powiat projekt „Aktywna Dolina Warty”. Bieg ma charakter crossowy, uczestnicy będą mogli podziwiać historyczne lokalizacje powiatu – m.in. miejsce katastrofy samolotu RWD-8, miejsce bitwy nad Wartą z września 39 r. w Beleniu , piękny kościół w Strońsku.

Informacji na temat zapisów udziela stowarzyszenie „Biegam bo lubię”: https://www.facebook.com/Biegam-bo-lubi%C4%99-Zdu%C5%84ska-Wola-1432394323721664/

Rozgrzewkę dla biegaczy poprowadzi Agata Biernat, Miss Polonia 2017. Sponsorem biegu jest firma BRUBECK. Wydarzeniu towarzyszyć będzie piknik na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Dolnej 41 w Zduńskiej Woli. Będzie też możliwość poddania się testowi na HCV.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg