Notatnik Powiatowy. Nowe wydanie
05-10-2018

Dostępne jest kolejne wydanie Notatnika Powiatowego, pisma samorządowego Powiatu Zduńskowolskiego.

W wydaniu piszemy o zrealizowanych  na terenie powiatu zduńskowolskiego inwestycjach, działaniach drogowych, edukacyjnych oraz dotyczących tematów opieki społecznej. Czytelnicy znajdą też w wydaniu relacje z Dożynek Dekanalno-Powiatowych.

Wersja tradycyjna (papierowa) dostępna jest bezpłatnie do wyczerpania nakładu, między innymi, w budynkach Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli (ul. Złotnickiego, ul. Królewska, ul. Żeromskiego), Urzędzie Gminy Zduńska Wola, Urzędzie Miasta i Gminy i Szadek, Urzędzie Gminy Zapolice, domach kultury "Lokator", "Na Pięterku", karsznickim MDK,  zapolickim GOKiS, Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym przy ul. Dolnej 41, Powiatowym Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Getta Żydowskiego 4a, Muzeum Historii Miasta, Ratuszu, PTTK, bibliotece, szkołach średnich.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg