"Kocham Cię Polsko Niepodległa️". Konkurs w ŚDS przy Dąbrowskiego 15
18-10-2018

Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Dąbrowskiego 15 w Zduńskiej Woli zorganizował   konkurs " Kocham Cię Polsko Niepodległa️".

Do udziału w konkursie zaproszeni zostali  uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Przatówku i Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Łaskiej 59 w Zduńskiej Woli. Konkursowi przyglądali się zaproszenie goście: Pan Marcin Łabędzki - Wicestarosta Zduńskowolski, Pan Mariusz Kubiak - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli, Pani Agnieszka Golińska - Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Przatówku, Pan Jacek Czachorowski - Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Łaskiej 59 w Zduńskiej Woli.

Konkurs stał się znakomitą okazją do zweryfikowania posiadanej wiedzy nt. naszego kraju. Przebiegał w atmosferze doskonałej zabaw, a wśród zawodników poszczególnych drużyn obudził się zdrowy duch rywalizacji. Wszystkie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.

Konkursowi towarzyszyła wystawa upamiętniająca 100- lecie odzyskania niepodległości przez Polskę, przygotowana we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi oraz z wykorzystaniem materiałów z prywatnych zasobów.

Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Zduńskowolski Wojciech Rychlik.