Nagroda Sejmiku Województwa Łódzkiego dla "Zduńskowolan"
18-10-2018

Gratulacje dla Zespołu Pieśni i Tańca "ZDUŃSKOWOLANIE" działającego przy Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, który otrzymał prestiżowe wyróżnienie w dziedzinie kultury, jakim jest Nagroda Sejmiku Województwa Łódzkiego przyznawana przez samorząd wojewódzki za szczególne osiągnięcia w zakresie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony dóbr kultury.

Słowa uznania i gratulacje dla wszystkich członków zespołu i opiekunów - Marleny Prusisz i Przemysława Ruty oraz wszystkich instruktorów, którzy w ubiegłych latach prowadzili zespół i przyczynili się do tego prestiżowego wyróżnienia.