naglowek.jpg
 
Aktualności
Spotkanie integracyjne na kręgielni
23-11-2018

W dniu 22 listopada 2018r roku Hufiec Pracy 5 – 15 w Zduńskiej Woli zorganizował integracyjny turniej gry w kręgle dla uczestników Hufca Pracy z Zespołu Szkół Aktywności Zawodowej.

 

Gra składała się z 14 rund, a cały turniej rozgrywał się równocześnie na dwóch torach. Nad prawidłowym przebiegiem gry czuwała Kadra Hufca Pracy. Rozgrywki wzbudziły wiele emocji, walka do końca była bardzo wyrównana.

Tegorocznym zwycięzcą rozgrywek został Wiktor Warzywoda z zakładu PPHU „Mebeko”, drugie miejsce zajął Mateusz Szczepkowski z piekarni „Anna”, a trzecie Michał Szewczyk z zakładu mechaniki pojazdowej Grzegorza Architek w Zduńskiej Woli. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody. Pamiątkowy dyplom otrzymała również klasa biorąca udział w rozgrywkach.

Celem zorganizowanej imprezy było zachęcenie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz wykształcenie trwałej potrzeby ćwiczeń, zabaw i gier ruchowych. Zajęcia miały na celu również popularyzować współzawodnictwo oparte na zasadach fair play, które ważne jest nie tylko w sporcie, ale również w życiu codziennym, oraz kształtować rozwój emocjonalny uczestników poprzez przeżywanie satysfakcji ze swoich umiejętności i odnoszonych sukcesów. Była to także doskonała okazja do integracji między uczestnikami.

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg