naglowek.jpg
 
Aktualności
Podziękowania dla środowiska sportowego
31-01-2019

Gratulacje dla zawodników i trenerów nagrodzonych przez Zarząd Powiatu Zduńskowolskiego za wysokie osiągnięcia sportowe w skali międzynarodowej i krajowej. Wyróżniono 11 zawodników i 4 trenerów.

 

Dziękujemy za emocje, jakich dostarczają osiągane przez naszych sportowców sukcesy i przekazujemy wyrazy uznania dla całego środowiska sportowego za wkład w podnoszenie poziomu sportu oraz promocję naszego powiatu w kraju i zagranicą.

 

Uroczyste wręczenie wyróżnień miało miejsce dziś podczas sesji Rady Powiatu Zduńskowolskiego. Sportowcy odebrali wyróżnienia z rąk pani Hanny Iwaniuk, Starosty Zduńskowolskiego.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym, a są nimi:

 

Nagrody pieniężne (600 i 1000 złotych)

Pani Magdalena Kazek ze Zduńskowolskiego Klubu Karate Kyokushin reprezentującą Polskę na Mistrzostwach Świata WAKO we Włoszech.

 

Pan Marcel Jarosławski z Integracyjnego Klubu Sportowego „START”, który zajął trzecie miejsce w skoku wzwyż na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce.

 

Pan Paweł Piotrowski z Integracyjnego Klubu Sportowego „START”, który zajął trzecie miejsce w pchnięciu kulą na Mistrzostwach Europy Para Athletics w Niemczech.

 

Pani Marta Piotrowska z Integracyjnego Klubu Sportowego „START”, która zajęła pierwsze miejsce w skoku w dal na Mistrzostwach Europy Para Athletics w Niemczech.

 

Pan Tomasz Ratajczyk z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Park”, który zajął drugie miejsce w rzucie młotem na Mistrzostwach Europy na Węgrzech.

 

Pan Adam Łukomski z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Park”, który zajął trzecie miejsce w sztafecie szwedzkiej na Mistrzostwach Europy na Węgrzech.

 

Pani Karolina Bomba z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Park”, która zajęła jedenaste miejsce w rzucie młotem na Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży w Argentynie.

 

Pan Andrzej Suliński z Międzyszkolnego Klubu Sportowego, który zajął drugie miejsce w rzucie ciężarkiem na Mistrzostwach Europy Masters w Hiszpanii.

 

Pana Kacper Sadowski ze Szkolnego Klubu Strzelectwa Sportowego LOK „SOKÓŁ” reprezentującego Polskę podczas Pucharu Świata Juniorów w Niemczech.

 

Pani Daria Kurzawa z Uczniowskiego Klubu Sportowego „UKS SMS ŁÓDŹ”, która zdobyła tytułu Mistrzostw Polski Juniorek w piłce nożnej kobiet.

 

Pani Beata Marcińczak z Klubu Nordic Walking Luca Team Zduńska Wola, która zajęła czternaste miejsce w biegu na 5 km podczas Mistrzostw Świata Nordic Walking w Mosinie.

 

Pan Jacek Kaczmarek - trener zawodnika ze Zduńskowolskiego Klubu Karate Kyokushin.

 

Pan Tomasz Szewczyk - trener zawodników z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Park”.

 

Pan Wojciech Kikowski - trener zawodników z Integracyjnego Klubu Sportowego „START”.

 

Pan Wojciech Sadowski - trener zawodnika ze Szkolnego Klubu Strzelectwa Sportowego LOK „SOKÓŁ”.

 

Wyróżnienie specjalne

 

Pan Kamil Szczawiński, który jest zawodnikiem Olimpiad Specjalnych „Olimpijczyk” Zduńska Wola. Jest on zawodnikiem wszechstronnie uzdolnionym w wielu dyscyplinach sportowych. W 2018 roku wyróżnił się podczas Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w badmintona zajmując czwarte miejsce zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej.

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ www.facebook.com/Powiat-Zduńskowolski

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg