Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 482 na odcinku przejścia przez Zduńską Wolę. Spotkanie konsultacyjne
04-03-2019

Starosta Zduńskowolski i Prezydent Miasta Zduńska Wola informują, że 15.03.2019 r. o godz. 16.00 w Zduńskowolskim Centrum Integracji RATUSZ przy placu Wolności 26 (sala obrad Rady Miasta, I piętro) odbędą się konsultacje z mieszkańcami dokumentacji technicznej : „Rozbudowy drogi wojewódzkiej Nr 482 na odcinku przejścia przez Zduńską Wolę”

W trakcie spotkania przedstawiciele biura projektowego „URBAN MEDIA” z Warszawy i Zarządu Dróg Wojewódzkich w Łodzi przedstawią wersję roboczą cyfrową i drukowaną projektu przebudowy drogi wojewódzkiej w Zduńskiej Woli, czyli ulicy Łaskiej i Łódzkiej (odcinka byłej drogi krajowej).

Spotkanie ma charakter otwarty i zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg