XX Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa. Zapraszamy wystawców
19-03-2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w XX Regionalnej Wystawie Rolno-Przemysłowej, która w tym roku odbędzie się w zmienionym terminie (przeniesienie imprezy z sierpnia na wrzesień) tj. 15 września (niedziela) na terenie Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli przy ul. Dolnej 41.

Organizowana już po raz dwudziesty przez Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli impreza wystawiennicza stanowi dla firm związanych z przemysłem, rolnictwem, przetwórstwem i handlem okazję do zaprezentowania swoich produktów, nawiązania kontaktów czy też zawarcia kontraktów handlowych.

Doświadczenia z lat ubiegłych wskazują, że wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających oraz wystawców. Wystawę corocznie odwiedza około 10 tysięcy osób, a swoją ofertę prezentuje średnio 100 firm związanych z przemysłem oraz rolnictwem.

W załączeniu karta zgłoszeniowa oraz regulamin uczestnictwa.

Dodatkowe informacje na temat Wystawy można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Zduńskiej Woli:

- sprawy związane z odpłatnościami oraz usytuowaniem stoisk:

Wydział Organizacyjno-Administracyjny

tel. (43) 824 42 23, e-mail: org@powiatzdunskowolski.pl

- sprawy związane z organizacją oraz bezpłatną prezentacją w informatorze:

Wydział Promocji, Kultury i Sportu

tel. (43) 672 15 50, e-mail: promocja@powiatzdunskowolski.pl.