naglowek.jpg
 
Aktualności
Hufiec Pracy 5-15. Konkurs "Najsprawniejszy w zawodzie 2019”
02-05-2019

25 kwietnia Łódzka Wojewódzka Komenda OHP przy współudziale Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi, Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Łodzi oraz Hufca Pracy 5-15 w Łodzi przeprowadziła wojewódzki etap konkursu „Najsprawniejszy w zawodzie 2019” w kategorii przepisów BHP z elementami prawa pracy.

 

Test składający się z 50 pytań przygotowywali specjaliści BHP i prawa pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi. Do konkursu przystąpiło 29 uczestników z Hufców Pracy województwa łódzkiego.

Jedną z uczestniczek reprezentujących Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli była Emilia Brzezińska-uczennica II klasy w Zespole Szkół Aktywności Zawodowej ZDZ, odbywająca praktyczną naukę zawodu w Piekarni „Grejdi” w Zduńskiej Woli, która zajęła II miejsce.

Młodzież wykazała się bardzo wysokim poziomem wiedzy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

Tekst: Katarzyna Wajman

Zdjęcia: Joanna Siemińska

 

Emilka przed konkursem

Uczestnicy konkursu

Wręczenie nagrody Emilce

Zwycięzcy konkursu

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg