XII sesja VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego
20-09-2019

Przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego Piotr Warchlewski zaprasza na obrady XII sesji VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, którą zwołuję w dniu 27 września br. o godz. 11.00 (piątek), na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (t. j. Dz. U. z 2019 r. poz. 511).

Posiedzenie odbędzie się w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, ul. Dolna 41.

Proponowany porządek obrad:

Otwarcie XII sesji VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego i stwierdzenie prawomocności obrad.

Ustalenie porządku dziennego obrad.

Przyjęcie protokołu z X sesji VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.

Informacja Starosty Zduńskowolskiego o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.

Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.

Informacja z działalności Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Zduńskiej Woli.

Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę Nr VII/23/19 Rady Powiatu Zduńskowolskiego z dnia 30 kwietnia 2019 r. w sprawie powołania doraźnej Komisji Rady Powiatu ds. opracowania aktualizacji projektu Wieloletniego Programu Inwestycyjnego Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2019-2040.

Podjęcie uchwały w sprawie zgłoszenia przedstawiciela Rady Powiatu Zduńskowolskiego na kandydata do Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Zduńskowolskim.

Podjęcie uchwały w sprawie ustanowienia partnerstwa i przyjęcia pomocy finansowej od Miasta Zduńska Wola przy realizacji zadania inwestycyjnego pn: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 4922E ulicy Opiesińskiej w Zduńskiej Woli.

Podjęcie uchwały w sprawie emisji obligacji oraz zasad ich zbywania, nabywania i wykupu – FK.18/19.

Podjęcie uchwały zmieniającej UCHWAŁĘ NR III/21/18 w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2019–2040 - FK.19/19.

Podjęcie uchwały zmieniającej UCHWAŁĘ NR III/22/18 w sprawie uchwalenia budżetu na rok 2019 – FK.20/19.

Interpelacje i zapytania Radnych.

Wnioski i oświadczenia Radnych.

Sprawy różne.

Zakończenie XII sesji VI kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.