15-03-2020

Komunikat dotyczący zamknięcia Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli dla Interesantów w związku z zagrożeniem związanym z COVID-19

Mając na uwadze zdrowie interesantów i pracowników oraz względy bezpieczeństwa informujemy, że Starosta Zduńskowolski podjął decyzję o czasowym zamknięciu Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli dla Interesantów od dnia 16 marca 2020 roku do odwołania.

W sprawach pilnych i niecierpiących zwłoki prosimy

- o kontakt telefoniczny: 43 824 42 10 (sekretariat)

oraz

- o przesyłanie pism pocztą tradycyjną lub drogą elektroniczną: starostwo@powiatzdunskowolski.pl oraz przez platformę ePUPAP http://bip.powiatzdunskowolski.pl/artykuly/83/epuap

- korespondencję można również zostawić w urnie wystawionej przed głównym budynkiem Starostwa Powiatowego przy ul. Złotnickiego 25.

Zapewniamy przy tym, że żaden e-mail i żaden telefon nie pozostanie bez odpowiedzi. WSZYSTKIE SPRAWY BĘDĄ ZAŁATWIANE.

Bardzo prosimy o zrozumienie sytuacji. KAŻDE ZASADNE PODEJRZENIE O ZARAŻENIU PRACOWNIKA SPOWODUJE WYŁĄCZENIE Z PRACY CAŁEGO URZĘDU. Prosimy o korzystanie z rozwiązań, które nie wymagają osobistej wizyty w urzędzie.

Bez tytułu.png
polair.jpg