E-bazarek dla rolników
09-06-2020

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach, jako jedna z czołowych firm działających na rzecz rolnictwa, od początku swojego istnienia wspiera lokalnych przedsiębiorców oraz wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców naszego województwa. Poniżej informacja ŁODR na temat nowej inicjatywy:

Dziś chcieliśmy zainteresować Państwa naszą nową inicjatywą – zapraszamy na naszą platformę Łódzki e-bazarek, gdzie znajdziecie Państwo kontakty do lokalnych sprzedawców/producentów branży rolniczej, a także krótką charakterystykę oferowanych produktów oraz dane kontaktowe sprzedawców/producentów.

Chcemy ułatwić kontakt producentów z konsumentami – pierwszym umożliwić sprzedaż produktów lub usług bez udziału pośredników w dowolnym czasie i miejscu; drugim natomiast wybrać swojego dostawcę i kupować produkty świeże i z wiadomego źródła. Mamy nadzieję, że ta forma zyska Państwa akceptację, a tym samym szerokie grono odbiorców!

SZCZEGÓŁYhttps://www.lodzkiebazarek.pl/

Bez tytułu.png