Koniec roku szkolnego - gdzie, kiedy, o której?
24-06-2020

W piątek, a w niektórych placówkach - w czwartek, zakończenie roku szkolnego. Inne, niż zazwyczaj. Przygotowane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, jakich wymaga sytuacja epidemiczna. Jak zaplanowano podsumowanie nauki w szkołach podległych powiatowi zduńskowolskiemu?

I Liceum Ogólnokształcące

Uczniowie poszczególnych klas spotykają się z wychowawcami w odstępach co pół godziny wg harmonogramu. Wychowawcy rozdają jedynie świadectwa. Nie ma nagród (względy epidemiczne). Uczniowie przychodzą w maseczkach i zachowują bezpieczny odstęp (2 m). Wychowawczy rozdają świadectwa w rękawiczkach i maseczkach (przyłbicach). Wychowawcy powiadamiają swoich uczniów o sposobie wydawania świadectw. Na salę gimnastyczną wchodzą od dziedzińca wejściem przy pokoju nauczycieli WF-u, do sali aerobic wejściem od dziedzińca (przy windzie), do świetlicy głównym wejściem.  Uczniowie nie przynoszą żadnych kwiatów.

Sala gimnastyczna

Sala aerobic

1 BP – p. Janiak

1 AP – p. Andrysiak – Smagłowska

1 CP – p. Zduniak

1 DP – p. Tucka

1 EP – p. Chwiałkowska

1 A – p. Machalski

1 B – p. Paszkiewicz

1 C – p. Kmiecicka

1 D – p. Mołdawa

1 E – p. Tomczyk

2 A – p. Miś

2 B – p.  Pacelt

2 C – p. Wodzińska

2 D – p. Waligórska

2 E – p. Juszczak

II Liceum Ogólnokształcące

Uczniowie w wyznaczonych godzinach odbierają świadectwa promocyjne, wchodzą wejściem głównym a wychodzą wyjściem przy sali gimnastycznej w ten sposób unikamy gromadzenia się. W zakończeniu uczestniczy dyrekcja i wychowawca klasy bez udziału Rady Pedagogicznej.

Zespół Szkół Zawodowych nr 1

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla absolwentów Szkoły Branżowej I stopnia odbędzie się w czwartek (25.06) o godz. 10.00. Oficjalnego zakończenia roku dla uczniów klas młodszych nie przewiduje się, ponieważ szkoła nie chce tworzyć niepotrzebnych zgromadzeń. Świadectwa przejściowe nie są niezbędne. Można je będzie odebrać w sekretariacie szkoły. Aby nie tworzyć tłoku i nie przeciążać pań sekretarek, które są zajęte teraz naborem do klas pierwszych, szkoła wyznaczy dni odbioru dla poszczególnych klas. Odbędzie się to w pierwszym tygodniu wakacji.

Zespół Szkół Elektronicznych - nie planuje się żadnych uroczystości i spotkań, jedynie spotkania wychowawców on-line z młodzieżą. Świadectwa pozostają w dokumentacji ucznia - do odbioru.

Zespół Szkół im. Kazimierza Kałużewskiego i Juliusza Sylli w Zduńskiej Woli

godz. 9.00 - 3 klasy w starym budynku, 3 klasy w nowym

(oddzielne wejścia) - każda klasa w innej sali

godz. 10.00 - 3 klasy  w starym budynku, 2 klasy w nowym budynku

(oddzielne wejścia) - każda klasa w innej sali

Świadectwa rozdadzą wychowawcy.

Zespół Szkół Rolnicze CKU

nie ma uroczystego zakończenia roku szkolnego, klasy odbierają świadectwa co pół godziny,  w wyznaczonych miejscach.

Zespół Szkół Specjalnych

zakończenie roku szkolnego w piątek, 26.06, będzie w formie zdalnej. W tym dniu będą wydawane w szkole tylko świadectwa uczniom kończącym daną szkołę, pozostałe będą wydawane w późniejszym terminie.

CKU, SP5

nie planuje się uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Bez tytułu.png
polair.jpg