Gratulacje dla nauczycieli mianowanych
31-08-2020

Siedmioro nauczycieli ze szkół podległych powiatowi zduńskowolskiemu odebrało dziś z rąk Hanny Iwaniuk Starosty Zduńskowolskiego akty nadania stopnia awansu nauczyciela mianowanego.

GRATULACJE dla pań Katarzyny Bombrych, Anny Binas, Darii Grzelak-Gołąb i pana Sławomira Kornatki z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, pań Marty Szymańskiej i Diany Nowak z Zespołu Szkół Specjalnych oraz pana Krzysztofa Janiaka z Zespołu Szkół Elektronicznych.

Uroczyste ślubowanie oraz otrzymanie przez nauczycieli aktów mianowania było zwieńczeniem trzyletniego stażu na stopień nauczyciela mianowanego zakończonego egzaminem.
Bez tytułu.png
polair.jpg