Uczniowie wracają do szkół
01-09-2020

3300 uczniów rozpoczyna dziś naukę w szkołach prowadzonych przez Powiat Zduńskowolski. Życzymy Wam powodzenia, wytrwałości i jak najlepszych wyników w nauce! Drodzy Nauczyciele - życzymy spokojnego przebiegu roku szkolnego.

Dyrektorzy szkół w celu zapewnienia uczniom bezpieczeństwa stosują się do wszystkich nałożonych wytycznych. W każdej szkole i placówce opracowano wewnętrzne regulaminy lub procedury funkcjonowania w czasie epidemii, z którymi zostaną zapoznani uczniowie i rodzice.

Każda szkoła i placówka wyposażona jest w płyny dezynfekcyjne, z których będą korzystać uczniowie jak i pracownicy placówki, maseczki lub przyłbice chroniące usta i nos, termometry służące do badania temperatury w przypadku stwierdzenia niepokojących objawów.

Nauka potrwa w tym roku szkolnym do 25 czerwca 2021.

Zimowa przerwa świąteczna:  23-31 grudnia.

Ferie zimowe: 1-14 lutego 2021.

Wiosenna przerwa świąteczna: 1-6 kwietnia 2021.

Bez tytułu.png
polair.jpg